Category Property Services

Přírodní koupaliště zvané Jezero Balaton se nachází pouhých 150m od naší chalupy. Má rozlohu 9,5 ha a voda je v něm díky horským pramenům opravdu průzračná. V areálu je sociální zařízení (převlékárny, sprchy, WC), bufet, dětské hřiště, půjčovna šlapadel a paddleboardů,  prodej zmrzliny a hřiště na plážový volejbal. Balaton nabízí travnaté, ale i písečné pláže. 

Read More

Královnou moravských cyklostezek bývá právem nazývána cyklostezka Bečva sledující klikatící se linii beskydské řeky od pramenů až po ústí. Vede překrásnou kulturní krajinou, kde není nouze o přírodu, památky, hospůdky a exotikou zavánějící místa jako například jezero Balaton. Na cyklostezku se napojíte 100m od chalupy.

Read More

Jsme zařízení pro děti. Dětské hřiště, horolezecká mini stěna, zahradní a stolní hry, na zimu sáně a boby, ale třeba i jídelní židličky anebo postýlky,  to vše zpříjemní Vaši rodinnou dovolenou.

Read More

V okolním rádiusu 10km se nehází několik Lyžařských středisek. Mezi nejpopulárnější patří Ski Kohůtka, Ski Karolínka, Ski areál Synot Kyčerka anebo třeba nejblíže položená Ski Vranča. V okolí se nachází také spousta běžeckých tras.

Read More