Ubytování

Dřevěnice poskytuje ubytování až pro 17 osob ve 4 ložnicích. Ložnice jsou útulné a menších rozměrů. V přízemí se nachází jedna ložnice, obytný prostor propojený s kuchyní, předsíň, koupelna s WC, samostatné WC a technická místnost. V patře jsou tři ložnice, druhá koupelna s WC a další samostatné WC.

Pokoj přízemí – výhled do lesa – dvě samostatné postele a jedna patrová postel

Pokoj podkroví I. – výhled do lesa – dvě samostatné postele a jedna patrová postel

Pokoj podkroví II. – výhled na louku – dvě patrové postele

Pokoj podkroví III. – výhled na protější kopce – pět samostatných postelí

Kuchyně je standardně vybavena (myčka, trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem mikrovlnná trouba), máme Wi-Fi připojení a televizi, ale raději si povídejte a věnujte se jeden druhému. Stolní hry a hračky jsou samozřejmostí. Na zahradě si pak můžete dát turnaj v pétanque anebo v zahradním kroketu, v zimě sáňkovat v zadní části zahrady.

Venkovní finská sauna Vám bude neomezeně k dispozici za poplatek.

Krytá terasa zaručuje příjemné posezení i v případě letního deštivého počasí.

Objekt je vytápěn kachlovou pecí anebo preferovaně elektrokotlem. V přízemí je podlahové vytápění, v podkroví jsou radiátory. Spotřebovaná elektřina je započítaná v ceně pronájmu.  Dřevo do pece a na gril je zdarma. Parkoviště má kapacitu pro 4 osobní auta.

Na požádání se Vám budeme snažit splnit i speciální přání jako je dětská postýlka či židlička, zapůjčení kol nebo třeba obstarání láhve valašské slivovice.

Jedná se o objekt, ve kterém budete mít své soukromí. Vždy bude objekt i zahrada (grilování) k dispozici pouze pro Vás. Pro vyžití Vašich dětí je pak připraveno hřiště (houpačka, skluzavka atd.). Hosté mají k dispozici veškerý komfort horské roubené chalupy se všemi vymoženostmi moderního bydlení.

Doporučujeme vzít si s sebou pantofle. Prosíme, aby majitele pejsků, kočiček, papoušků, křečků, králíčků a fretek nechali své čtyřnohé miláčky doma, bez výjimek.

image