Chalupa u Balatonu
5.0
Na základě 30 recenzí
powered by Google
Vojtech StojanVojtech Stojan
17:52 27 Oct 23
Místo je úžasné! Vše je vyrobeno s důrazem na detail.Spousta aktivit v okolí, zároveň Chalupa u Balatonu nabízísauna a lezecká stěna pro děti, takže je to příjemné ticho, jen tak lenošit a grilovat, zatímco si děti hrají.Majitel mluví plynněAngličtina, takže jsme byli nadnárodní skupinou, pro kterou to bylo velmi pohodlnévšichni, abychom dostali úvod v angličtině.Úplně to doporučujimísto a určitě se vrátí!
David AdámekDavid Adámek
09:03 12 Aug 23
Už jsme byli podruhé. Krásná chalupa pro větší skupiny lidí se spoustou vychytávek a nádherného vybavení. Navíc v okolí je spousta vyžití.
Vítězslav LužnýVítězslav Lužný
15:46 23 Feb 23
Filda BalašFilda Balaš
06:12 03 Feb 23
Snad nejkrásnější stavení ve kterým sem měl čest složit hlavu 😍 spát na peci byl splněný sen 😁 tak dokonale promyšlený místo, že mají i škrabky na brambory pro leváky 😁😁
Ondřej BednářOndřej Bednář
14:43 11 Nov 21
Nádherná chata s idealní dispozicí pro velké skupiny. Menší pokoje a skoro celé přízemí jako společenská místnost je recept na zábavu!Vyhřivaná pec, zabudovaný výčep a venkovní sauna už byly třešničky na dortu :)Rozhodně doporučuji a budeme se tam vracet...
Libor ZdvořilýLibor Zdvořilý
19:49 28 Feb 20
Úžasná roubenka na klidném místě se super vybavením. V blízkém okolí je spousta možností na výlety a návštěvy krásných míst.
HOLAJZ HOLAJZKOVIČHOLAJZ HOLAJZKOVIČ
20:12 02 Feb 20
Překrásná chalupa, stylové interiéry. Co by kamenem dohodil k jezeru Balaton, kde jsme si báječně zabruslili. V okolí několik sjezdovek bez front.Chalupa je vybavena pro pobyt rodin s dětmi - hrací koutek, stavebnice, společenské hry, dětské knihy, dětská jídelní stolička atd.Doporučuji👌.
js_loader